072-33-80-272
ינשוף - עבודות אקדמיות
Facebook
לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-272

או מלאו פרטיכם
 
כתיבת עבודות בתשלום  
 
כתיבת עבודות  
 
כתיבה אקדמית APA  
 
סמינר כמותי בתשלום  
 
עבודות אקדמיות בתשלום  
 
עבודה סמינריונית במשפטים  
 
עבודות סמינריון  
 
עבודות סמינריוניות  
 
איך לכתוב עבודה אקדמית  
 
השלמת עבודות  
 
קניית עבודה סמינריונית  
 
סמינריון  
 
סמינריון בתשלום  
 
קניית עבודות סמינריוניות  
 
כתיבת עבודת סמינריון  
 
עבודות אקדמיות  
 
כתיבה אקדמית  

    אודות

חברת ינשוף עבודות אקדמיות הוקמה ב-2001 על ידי צוות כותבים מיומן ודיסקרטי. החברה התרחבה מאוד בשנים שעברו לאור הדרישה העצומה לכתיבה אקדמית בתשלום והיתרונות הרבים אותם היא מציעה במגוון תחומים – כתיבה אקדמית, כתיבת עבודות סמינריוניות, כתיבה לסטודנטים, כתיבה שיווקית, תרגום ותחומים רבים נוספים.

שמה הטוב של החברה עבר מפה לאוזן וחיש מהר הפכה החברה למוקד התעניינות מצד סטודנטים רבים – הן בתחום הייעוץ האקדמי והן בתחומי הכתיבה, העריכה והתרגום. לפיכך הקמת אתר אינטרנט היווה צעד מתבקש וזאת כדי לענות על הדרישה ובד בבד להיחשף לקהל לקוחות רחב יותר שזקוק לשירותים שאנו מציעים.

צוות המומחים של החברה הינו מגוון ומיומן וכולל כ-200 כותבים בתחומים שונים אשר נהנים ממערך של בק אופיס עשיר ובעל תודעת שירות שנכון לפתור עבורכם כל בעיה באופן אישי ואנושי בתחומי הכתיבה השונים.

אנו מגייסים כותבים לאחר תהליך מיון קפדני וממוקד במטרה לגייס עבור החברה את הכותבים הטובים בישראל והמשוב אותו אנו מקבלים מהסטודנטים מעיד על איכות התהליך.

היום אנו יכולים לציין כי אנו החברה המקצועית ביותר והמובילה בתחום הכתיבה האקדמית בישראל ומגבים זאת אלפי לקוחות מרוצים שנעזרו בנו ולא התאכזבו. שירותינו כוללים בין היתר: כתיבת תוכן לאתרים, תרגום, כתיבה ועריכה של תכנים מסוגים שונים ולמטרות שונות, הכנת מצגות ומגוון של שירותים אקדמיים. המוטו שלנו הוא מתן יחס אישי וחם לכל לקוח ובמקצועיות מרבית.
אודות
 

"ינשוף" עבודות אקדמיות | 072-33-80-272 

רחוב חדרה 13 אם המושבות פ"ת